poniedziałek, 02 grudzień 2019 09:33

Zawitał do nas Mikołaj z Laponii

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2 grudnia 2019r., Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bielsku Podlaskim  wzięli  udział w spotkaniu  z Mikołajem z Laponii, który odwiedził nasze miasto.  Uczniowie szkół i przedszkoli oraz innych placówek( także nasz Warsztat) przygotowali wspaniałe, kreatywne  występy dla Mikołaja, który z pewnością nie spodziewał się,  że mieszkańcy małego miasta przywitają go z takim rozmachem.  Występy dorównywały poziomem show „Mam talent”.  To było prawdziwe święto naszego miasta. Uczestnicy naszego Warsztatu zamienili się w przepiękne anioły.  Nawet łuna światła odbijała się od ich anielskich szat. Nasi aniołkowie są weseli i dobrzy.  Wśród aniołów mieliśmy swojego Mikołaja oraz Panią Mikołajkową. Wszyscy pięknie tańczyli, a na koniec  zostały wypuszczone w niebo balony.  Od Mikołaja z Laponii wszystkie zespoły dostały  prezenty w postaci rzeczowej.  Na koniec Mikołaj zapalił świecidełka świąteczne, które będą przypominały nam, że „coraz bliżej święta”.

 

Opracowała: Agnieszka Pęska 

Czytany 1093 razy