WTZ Bielsk Podlaski

piątek, 18 grudzień 2020 12:17

Spotkanie wigilijne

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tegoroczna warsztatowa Wigilia odbyła się 18 grudnia. To wyjątkowy dzień nie tylko dla Uczestników warsztatu ale także dla kadry, którzy są bardzo zżyci między sobą.  Bycie razem z najbliższymi to jedna z najpiękniejszych tradycji związanych z świętami Bożego Narodzenia, dlatego cieszymy się że spotkanie opłatkowe mogło się odbyć i mogliśmy złożyć życzenia z opłatkiem w ręku. Było inaczej niż zwykle, ale to nie znaczy, że gorzej. Wszyscy z troski o drugą osobę dbali o zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii. W tym roku nie spotkaliśmy się wszyscy razem  na auli widowiskowej, ale każda pracownia świętowała w swoim gronie. Składając życzenia nie ściskaliśmy się, ale słowa płynęły z serca. Na twarzach  były maseczki, ale pod nimi były uśmiechy. Na pięknie ustrojonych stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych. Nie zabrakło również śpiewu kolęd.

 Dziękujemy za obecność naszemu księdzu kapelanowi  Michałowi Sawickiemu, który przeczytał nam fragment Pisma Świętego, oraz siostrze Magdali za swoją obecność.

Jako, że wszyscy Uczestnicy są zawsze grzeczni (zawsze - z paroma wyjątkami J ) nie mogło zabraknąć Mikołaja na naszej Wigilii. Prezenty w tym roku były bardzo hojne i sprawiły dużo radości , dlatego dziękujemy tym wszystkim którzy są prawdziwymi Mikołajami i wsparli zrobienie paczek.

Czytany 168 razy