WTZ Bielsk Podlaski

środa, 20 grudzień 2017 11:38

Kiermasze bożonarodzeniowe

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę 17 grudnia odbyły się kiermasze naszych ozdób w Bazylice oraz kościele pw. Matki Bożej z Góry Karmel. Serdeczne podziękowania składamy księżom proboszczom za umożliwienie nam promowania się wśród mieszkańców Bielska Podlaskiego.
      
      W dniu 19 grudnia 2017 r. odbył się kiermasz ozdób świątecznych w Urzędzie Gminy Wyszki. Wiele z wystawionych przedmiotów zostało zakupionych w ramach wspólnej akcji zakupu stroików bożonarodzeniowych, które dotrą do senatora, wojewody, marszałka województwa oraz starosty powiatu z życzeniami od Warsztatu Terapii Zajęciowej, władz gminy Wyszki oraz Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki wraz z życzeniami. Warto podkreślić, iż powstała w 2004 r. Młodzieżowa Rada Gminy Wyszki to najdłużej działająca tego typu organizacja w Polsce. Prezentowane wyroby wzbudziły też duże zainteresowanie wśród pracowników Urzędu oraz mieszkańców Wyszek.
 
      
      W środę, 20 grudnia 2017 r., uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bielsku Podlaskim, wraz z terapeutami, zaprezentowali swoje bożonarodzeniowe prace na kiermaszu w Urzędzie Gminy w Boćkach. Wystawiane były przede wszystkim stroiki i inne ozdoby związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Na kiermasz licznie przybyli pracownicy Urzędu, na czele z panią wójt, Dorotą Kędra-Ptaszyńską. Obecni byli także mieszkańcy gminy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pocztówki, bombki i stroiki wykonane różnymi technikami. Panowała miła i przyjemna atmosfera, w głównej mierze dzięki gospodarzom kiermaszu. Kiermasz w siedzibie Gminy Boćki został zorganizowany po raz pierwszy, mamy jednak nadzieję, że dzięki uprzejmości Władz, będzie to wydarzenie cykliczne.
Czytany 635 razy