wtorek, 10 październik 2023 11:59

Udział Warsztaty Terapii Zajęciowej CDD w Bielsku Podlaskim w Obywatelskich Dniach Bielska Podlaskiego

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Przedstawiciele WTZ Przedstawiciele WTZ
Udział Warsztaty Terapii Zajęciowej CDD w Bielsku Podlaskim w Obywatelskich Dniach Bielska Podlaskiego.
W dniu 04.06.2023 roku Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim wzięły udział w Obywatelskich Dniach Bielska Podlaskiego. Impreza miała miejsce na dużej scenie rozstawionej na ulicy Kopernika przy Urzędzie Miasta i była realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Na mieszkańców naszego miasta czekały różne atrakcje w postaci bloku sportowego i animacji dla dzieci w Parku Królowej Heleny. Na stoisku naszych Warsztatów można było nabyć wyroby rękodzieła stworzone w licznych naszych pracowniach. Imprezie towarzyszyły kiermasze zorganizowane przez Bielski Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego. Były pokazy quadów oraz zmagania na dmuchane kule. Do dyspozycji najmłodszych był dmuchany zamek. Starszych i najmłodszych zainteresował pokaz sportowo-widowiskowy strongmanów.
Na dużej scenie był bogaty program rozrywkowy w postaci koncertów wielu zespołów, w tym disco polo. Piękna pogoda i miła atmosfera, to przyciągnęło tłumy mieszkańców naszego miasta. Mamy nadzieję, że za rok ponownie weźmiemy udział w tak wspaniałym wydarzeniu.
 
 
Czytany 153 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 październik 2023 12:05