środa, 06 marzec 2024 13:01

Z wizytą w biurze Zepter w Bielsku Podlaskim.

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Uczestniczki w biurze Zepter Uczestniczki w biurze Zepter
Z wizytą w biurze Zepter w Bielsku Podlaskim.
 
Dnia 25.08.2023r. grupa uczestniczek z pracowni gospodarstwa domowego wraz z instruktorem terapii zajęciowej wybrała się na prezentację luksusowych, szwajcarskich kosmetyków do biura Zepter w Bielsku Podlaskim.
Podczas spotkania pani kosmetolog wykonała zabieg pielęgnacyjny twarzy i dekoltu: przeciwzmarszczkowy i liftingujący przy użyciu kosmetyków Zepter + naświetlanie ( masaże ujędrniające, liftingujące) oraz dodatkowa jonizacja. Położyła na twarz dziewczynek odżywczą oliwkę, wykonała masaż twarzy, by następnie poddać je działaniu lampy Bioptron wyposażonej w filtr fulerenowy emitujący fuleren C60, zwanym życiodajnym węglem. Dziewczynki po zabiegu na twarz testowały również na swoich dłoniach przyjemnie pachnący, zmiękczający balsam zawierający pantenol, aloes i wyciąg z echinacei.
Po tak przyjemnych zabiegach dziewczynki czuły się zaopiekowane, odprężone i zrelaksowane. Poprawiło się napięcie skóry, ukrwienie. Taki masaż twarzy pomaga w chwilach napięcia, stresu, ale też może być skuteczny w przeciwdziałaniu procesom starzenia.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy pani Grażynie Rzepniewskiej za zaproszenie.
 
 
Czytany 119 razy