czwartek, 01 czerwiec 2023 11:19

Rodzinny Piknik Integracyjny w bielskim Warsztacie Terapii Zajęciowej.

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Osoby biorące udział w pikniku Osoby biorące udział w pikniku
Rodzinny Piknik Integracyjny w bielskim Warsztacie Terapii Zajęciowej.
W dniu 31.05.2023 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim odbył się Rodzinny Piknik Integracyjny. Celem pikniku była ogólnie pojęta integracja. Piknik był skierowany do naszych uczestników, ich rodzin, uczniów z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, dzieci ze Świetlicy Caritas Diecezji Drohiczyńskiej oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim.
Na uczestników festynu czekała moc atrakcji. Oprócz samej muzyki, były liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Uczestnicy pikniku brali udział w licznych animacjach. W czasie spotkania można było dokonać pomiaru ciśnienia krwi, a także poziomu glukozy dzięki personelowi Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim. W pikniku wzięły udział również policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Można było obejrzeć wóz policyjny, a także wziąć udział w pogadance na temat współczesnych zagrożeń.
Towarzyszyła nam wspólna biesiada: robienie waty cukrowej, lody, popcorn, gorące kiełbaski i hot dogi. Wszyscy uczestnicy pikniku mieli możliwość udziału w wielu konkurencjach sportowych. Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Bielska Podlaskiego zaprezentowali w sposób porywający taniec „ Kaczuszki ‘’.
Imprezie towarzyszyła piękna pogoda, wspaniała atmosfera, wspólnie spędzony czas, radosne uśmiechnięte twarze. Moc podziękowań licznym sponsorom za pomoc w organizacji tak fajnego pikniku. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnej tak wspaniałej imprezie.
Czytany 278 razy